Informacje


Kurs prawa jazdy kat. B – szkolenie podstawowe

Rozpoczęcie kursu…

Na kurs prawa jazdy kat. B można zapisać się na trzy miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku - 18 lat. Kurs prawa jazdy kat. B obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Szkolenie teoretyczne


Szkolenie teoretyczne obejmuje 30 godzin lekcyjnych. Odbywa się w sali wykładowej naszego ośrodka. Wiemy jak ciężko jest dziś znaleźć trochę czasu dla siebie, dlatego też dostosowujemy się do Was i prowadzimy zajęcia w dogodnych dla kursantów terminach i godzinach, które ustalane są na spotkaniu organizacyjnym.

Sala wykładowa naszej szkoły jazdy została wyposażona w odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne, dzięki czemu wszelkie informacje przekazywane są w interesującej formie, w przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich sposób. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do nauki.

Nasi wykładowcy posiadają wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie szkoleniowe. Podczas zajęć przekazują kursantom wiele cennych informacji, których nie znajdziemy w żadnych podręcznikach. Wiedza teoretyczna wsparta przykładami praktycznymi sprawia, że osoby które ukończyły u nas kurs prawa jazdy, potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji panującej na drodze.

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego i odbyciu zajęć praktycznych, przeprowadzany jest teoretyczny egzamin wewnętrzny, podczas którego weryfikujemy, zdobytą podczas szkolenia, wiedzę kursanta. Odbywa się on na takich samych zasadach jak egzamin państwowy.


Szkolenie praktyczne


Liczba godzin zajęć praktycznych w zakresie prawa jazdy kat. B wynosi 30 godzin zegarowych. Zajęcia te prowadzone są na placu manewrowym i w ruchu drogowym. W tym czasie nasi kursanci, pod okiem specjalistów, poznają zasady obsługi i eksploatacji samochodu oraz poprawnej techniki jazdy. Niezłomnie ćwiczą wszelkie manewry i dokładnie poznają drogi, na których będą zdawać egzamin państwowy.

Szkolenie praktyczne odbywa się na samochodach marki Toyota Yaris. Są to pojazdy identyczne z tymi, na których obecnie przeprowadzane są egzaminy praktyczne w grudziądzkim ośrodku egzaminowania. Są to pojazdy nowe, w pełni przystosowane do szkolenia kierowców, wyposażone w silniki benzynowe.

Aby nie tracić cennego czasu i efektywnie wykorzystać każdą minutę szkolenia zajęcia praktyczne rozpoczynamy w miejscach znajdujących się w ścisłej strefie egzaminacyjnej (np.Mc’Donald’s , Intermarche, dworzec PKP lub PKS). Grafik zajęć kursant ustala bezpośrednio z instruktorem. Zajęcia praktyczne prowadzone są codziennie od godziny 6:00 do godzin wieczornych.

Nasi instruktorzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Potrafią cierpliwie, ze spokojem i humorem przekazać całą wiedzę, niezbędną do opanowania sztuki prowadzenia pojazdu. Skutkuje to doskonałym przygotowaniem zarówno do egzaminu państwowego jak i późniejszego samodzielnego, bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu wciąż osiągamy najlepsze wyniki w szkoleniu przyszłych kierowców. Przekonaj się, że z nami zdanie egzaminu na prawo jazdy to nic trudnego.

Pracujemy ciężko, byście na drodze czuli się pewnie i zawsze bezpiecznie dotarli do celu.


Cena


Standardowy kurs nauki jazdy obejmuje:
• 30 godz. szkolenia teoretycznego
• 30 godz. szkolenia praktycznego

Czas trwania kursu ok. 4-6 tygodni

Cena: 2800 zł

Zdjęcia

Szkolenie odbywa się na pojazdach takich jak na egzaminie Państwowym

Opinie naszych kursantów

  • <span style="color: white; font-size: 14px;">Kamil Kutny</span>
    Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej szkoły. Tyle się nasłuchałem jak ciężko zdać egzamin, a tymczasem poszło niezwykle łatwo. To zasługa instruktorów, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy. Na plus można zaliczyć też świetną atmosferę i instruktorów z poczuciem humoru. Z tego co wiem, wszyscy sobie chwalą tę szkołę.
    <span style="color: white; font-size: 14px;">Kamil Kutny</span>
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Ośrodek Szkolenia Kierowców “WORD"
Rybny Rynek 1
86-300 Grudziądz

tel:  56 477 92 17
Telefon czynny od 9:00 do 17:00

Zacznij kurs prawa jazdy już teraz!

Oferta          Terminarz          Cennik          Galeria          O nas          Blog          Kontakt