Informacje


Kurs prawa jazdy kat. AM – szkolenie podstawowe

Rozpoczęcie kursu…

Chcesz jeździć motorowerem? W takim razie zapraszamy na kurs prawa jazdy kat. AM. Na szkoleniu zdobędziesz pełną wiedzę i umiejętności, jakie będą Ci potrzebne do prowadzenia motoroweru i lekkiego czterokołowca. Prawo jazdy kat. AM może otrzymać osoba, która ukończyła 14 lat. Jeśli nie masz jeszcze 14 lat, możesz rozpocząć szkolenie najwcześniej trzy miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Szkolenie podstawowe prowadzone jest w formie kursu, obejmującego szkolenie teoretyczne i praktyczne.

Szkolenie teoretyczne


Szkolenie teoretyczne obejmuje 5 godzin lekcyjnych. Odbywa się w sali wykładowej naszego ośrodka. Wiemy jak ciężko jest dziś znaleźć trochę czasu dla siebie, dlatego też dostosowujemy się do Was i prowadzimy zajęcia w dogodnych dla kursantów terminach i godzinach, które ustalane są na spotkaniu organizacyjnym.

Sala wykładowa naszej szkoły jazdy została wyposażona w odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne, dzięki czemu wszelkie informacje przekazywane są w interesującej formie, w przejrzysty i zrozumiały dla wszystkich sposób. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki do nauki.

Nasi wykładowcy posiadają wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie szkoleniowe. Podczas zajęć przekazują kursantom wiele cennych informacji, których nie znajdziemy w żadnych podręcznikach. Wiedza teoretyczna wsparta przykładami praktycznymi sprawia, że osoby które ukończyły u nas kurs prawa jazdy, potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji panującej na drodze.

Po zakończeniu szkolenia teoretycznego i odbyciu zajęć praktycznych, przeprowadzany jest teoretyczny egzamin wewnętrzny, podczas którego weryfikujemy zdobytą podczas szkolenia, wiedzę kursanta. Odbywa się on na takich samych zasadach, jak egzamin państwowy.


Szkolenie praktyczne


Liczba godzin zajęć praktycznych w zakresie prawa jazdy kat. AM wynosi 5 godzin zegarowych. Zajęcia te prowadzone są na placu manewrowym i w ruchu drogowym. W tym czasie nasi kursanci, pod okiem specjalistów, poznają zasady obsługi i eksploatacji motoroweru oraz poprawnej techniki jazdy. Niezłomnie ćwiczą wszelkie manewry i dokładnie poznają drogi, na których będą zdawać egzamin państwowy.

Szkolenie praktyczne prowadzimy na motorowerze ROMET ZK 50 (2 sztuki). Jest to pojazd identyczny z tym, na którym obecnie odbywają się egzaminy praktyczne w grudziądzkim ośrodku egzaminowania. Jest to pojazd nowy, w pełni przystosowany do szkolenia motorowerzystów. Grafik zajęć kursant ustala bezpośrednio z instruktorem nauki jazdy.

Przekazujemy całą naszą wiedzę, dzięki czemu nasi kursanci są doskonale przygotowani zarówno do egzaminu państwowego jak i późniejszego samodzielnego, bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu wciąż osiągamy najlepsze wyniki w szkoleniu przyszłych motocyklistów. Przekonaj się, z nami zdanie egzaminu na prawo jazdy to nic trudnego.

Pracujemy ciężko, byście na drodze czuli się pewnie i zawsze bezpiecznie dotarli do celu. Chcemy, by każda chwila na motorowerze stała się przygodą pełną wyłącznie radosnych wspomnień.


Cena


Szkolenie podstawowe organizujemy dla osób, po raz pierwszy przystępujących do egzaminu na prawo jazdy.
Standardowy kurs nauki jazdy obejmuje:
– min.30 godz. szkolenia teoretycznego
– 5 godz. szkolenia praktycznego
– Czas trwania kursu ok. 10 dni zajęcia teoretyczne, ok. 3 dni zajęcia praktyczne.

Cena: 1000 zł

Szkolenie odbywa się na pojazdach takich jak na egzaminie Państwowym

Opinie naszych kursantów

  • <span style="color: white; font-size: 14px;">Kamil Kutny</span>
    Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej szkoły. Tyle się nasłuchałem jak ciężko zdać egzamin, a tymczasem poszło niezwykle łatwo. To zasługa instruktorów, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy. Na plus można zaliczyć też świetną atmosferę i instruktorów z poczuciem humoru. Z tego co wiem, wszyscy sobie chwalą tę szkołę.
    <span style="color: white; font-size: 14px;">Kamil Kutny</span>
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Ośrodek Szkolenia Kierowców “WORD"
Rybny Rynek 1
86-300 Grudziądz

tel:  56 477 92 17
Telefon czynny od 9:00 do 17:00

Zacznij kurs prawa jazdy już teraz!

Oferta          Terminarz          Cennik          Galeria          O nas          Blog          Kontakt