Kategoria B + E


Informacje


Kurs prawa jazdy kat. B+E – szkolenie podstawowe

Rozpoczęcie kursu…

Prawo jazdy kat. B+E może otrzymać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada prawo jazdy kat. B (lub zaświadczenie o zdaniu egzaminu państwowego).

Szkolenie teoretyczne


Kurs prawa jazdy kat. B+E składa się wyłącznie z zajęć praktycznych, nie ma obowiązku odbycia szkolenia teoretycznego. Egzamin państwowy obejmuje również tylko część praktyczną.


Szkolenie praktyczne


Liczba godzin zajęć praktycznych w zakresie prawa jazdy kat. B+E wynosi 15 godzin zegarowych. Zajęcia prowadzone są na placu manewrowym i w ruchu drogowym. W tym czasie nasi kursanci, pod okiem specjalistów, poznają zasady obsługi i eksploatacji pojazdów oraz poprawnej techniki jazdy. Niezłomnie ćwiczą wszelkie manewry i dokładnie poznają drogi, na których będą zdawać egzamin państwowy.

Szkolenie praktyczne prowadzimy na samochodzie marki Opel Vivaro wraz z przyczepą. Jest to zestaw identyczny z tym, na którym obecnie przeprowadzane są egzaminy praktyczne w grudziądzkim ośrodku egzaminowania. Grafik zajęć kursant ustala bezpośrednio z instruktorem.

Nasi instruktorzy podchodzą do swojej pracy z pasją. Potrafią cierpliwie, ze spokojem i humorem przekazać całą wiedzę, niezbędną do opanowania sztuki prowadzenia pojazdu. Skutkuje to doskonałym przygotowaniem zarówno do egzaminu państwowego jak i późniejszego samodzielnego, bezpiecznego poruszania się po drogach. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu wciąż osiągamy najlepsze wyniki w szkoleniu przyszłych kierowców. Przekonaj się, z nami zdanie egzaminu na prawo jazdy to nic trudnego.

Pracujemy ciężko, byście na drodze czuli się pewnie i zawsze bezpiecznie dotarli do celu.


Cena


Kurs nauki jazdy obejmuje:
• 15 godz. szkolenia praktycznego
Czas trwania kursu: ok. 7 dni.

Cena: 900 zł

Szkolenie odbywa się na pojazdach takich jak na egzaminie Państwowym

Opinie naszych kursantów

  • Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej szkoły. Tyle się nasłuchałem jak ciężko zdać egzamin, a tymczasem poszło niezwykle łatwo. To zasługa instruktorów, którzy poważnie podchodzą do swojej pracy. Na plus można zaliczyć też świetną atmosferę i instruktorów z poczuciem humoru. Z tego co wiem, wszyscy sobie chwalą tę szkołę.
    Kamil Kutny
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Ośrodek Szkolenia Kierowców “WORD"
Rybny Rynek 1
86-300 Grudziądz

tel:  56 477 92 17
Telefon czynny od 9:00 do 17:00

Zacznij kurs prawa jazdy już teraz!

Oferta          Terminarz          Cennik          Galeria          O nas          Blog          Kontakt
//]]>